Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][No-Prem][WL OFF] .: World of Minecraft :.MMORPG! Questy! Świat Jak w WOWIE! Skile! Levelowanie! PVP! [Zapowiedź] Szukam Pomocników!�


Ikarius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

THh.jpg

Masz dość pospolitych serwerów? Szukasz czegoś nowego? Lubisz MMO?

Ten serwer jest dla ciebie!

Świat stworzony własnoręcznie od podstaw!

Miasta z WoWa - Thunder Bluff

* System Questów NPC (W trakcie tworzenia)

System Levelowania i zdobywania umiejętności i achivementów!

Dodatkowy HUD i(Paski Życia, exp, kompas, Lvl)

Handel między graczami

Walki PVP

Przemieszczanie się na smokach!

Poczta (Wysyłanie paczek i listów)

Gildie i party

Własne tereny pod zabudowe

Ekonomia i sklepy

Eventy

13607577015259.gif

- Serwer dedykowany 24/7 (Już kupiony)

- Sloty ustalone pluginem(domyślnie 50)

- Moby ON

- Zwierzęta ON

- Nether ON

- End ON

- PVP ON

- TeamSpeak 3

- Forum

Mapa Wyspy

VHh.png

Thunder Buff

3_1824558.jpg

HUD

2013-02-1_xaransx.png

Poszukujemy pomocy przy:

# Budowie Spawnu i Małych Lokacji

# Robieniu Questów (Proste)

# Konfiguracji Pluginów

Wymagania: Doświadczenie, wiek min. 14 lat, czas wolny, chęci

1.Nick:
2.Wiek:
3.Staż w MC:

4.Czas :

5.Czy posiadasz mikrofon:
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?
7.Kontakt (Skype, GG, TS3):

Wykonana praca będzie wynagrodzona $

Jutro (9.3.13) o godzinie 11:00 Otwarcie serwera. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi:

Zmieniliśmy maszynę na lepszą. 40 slotów Bez Lagów ZAPRASZAMY NOWE IP: 91.121.80.217:25581

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

tak, nie wiem przez jaki czas ;d ja napisalem tylko post na mpc ;d



to nic, i tak zapraszam ;D

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

1.Nick:Trish
2.Wiek:16
3.Staż w MC: Wersja przeglądarkowa

4.Czas :Dużo

5.Czy posiadasz mikrofon:Omm... Niestety ...
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?:Tak wieloma
7.Kontakt (Skype, GG, TS3):Ts3

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

1.Nick: Bkg112mpl
2.Wiek: 15
3.Staż w MC: 3 lata

4.Czas : 17:23 (aktualnie , ale nie wiem po co takie pytanie ^.-)

5.Czy posiadasz mikrofon: Nawet dwa :D
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?: taa... mialem pare 200 slotowych
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Wszystko , na PW

Opublikowano

zapraszam na serwer jak bedzie online ;d



.



Serwer juz online !



zapraszam ;d



wbijac ;d



zapraszam ;d



wbijac ;d



zapraszam ;d



wbijac ;d



zxapraszam ;d



wbijac ;d



zapraszam ;d

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

musi dzialac, sprobuj jeszcze raz ;d



zapraszam ;d

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

Nie polecam serwera ...

Bardzo nudna i monotonna rozgrywka ...

 

Jeżeli szukasz rozrywki to dużo bardziej polecam serwery PvP czy survival ...

 

P.S Może gdyby serwer był lepiej dopracowany byłby lepszy,a tak nic ciekawego

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

wbijac ;d



co ty gadasz mieciu ;d? wbiles chociaz 30lv? byles w dungeonie? nawet nie robiles questow tylko wszedles i wyszedles ;d

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

1.Nick:Pawelzabojca
2.Wiek:18
3.Staż w MC:od bety 1.3

4.Czas :Dziennie gram ok 4-5h

5.Czy posiadasz mikrofon:Tak
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?:Tak byłem adminem wiele razy
7.Kontakt (Skype, GG, TS3):
Skype i GG

Opublikowano

Ale nie wiem może na dłuższą metę, a nie dla wejścia i pogrania dzień czy 2...

Tu trzeba usiąść u mulić tylko z tą różnicą że w WoW'ie trzeba płacić za grę ...

 

Dlatego też napisałem nudzący i monotonny serwer .... Nie napisałem nic o modach, administracji czy samej mapie ...

Wyraziłem moje zdanie, że serwer jest nudny i nie warty uwagi dla ludzi oczekujących od takich serwerów dynamiczności i zabawy :)

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

Ja mam 86 lv ;d w 2 dni ;d



zapraszam ;d



wbijac ;d



zapraszam ;d



wbijac ;d



zapraszam ;d



wbijac ;d

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

1.Nick:Wojto1122
2.Wiek:14
3.Staż w MC:1,5 roku

4.Czas :Dziennie Gram Okolo 6-7 godzin w Minecrafta

5.Czy posiadasz mikrofon:Oczywiscie
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?Oczywiscie
7.Kontakt (Skype, GG, TS3):GG:37708328 Skype:Wojtek aganowski Ts3:Posiadam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...